Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi-Bayan Atlet Modelleri-2301

Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi-Bayan Atlet Modelleri-2301 (1988)

Marka : tek yıldız
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 24,00 TL  + KDV
İndirimli : 18,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 19,44 TL
* 3,24 TL 'den başlayan taksitlerle

Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

  • Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. Encici.com.tr olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Uzun Kol Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Encici.com.tr sitemizde beğeninize sunduğumuz Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzun Kol Atlet olarak aradığınız her şeyi Encici.com.tr sitemizde bulabilirsiniz.

    Özellikle Yıldız markasına ait Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi uzun kol atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Yıldız markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi gibi tüm Uzun Kol Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Yıldız markasına ait bu Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi model Uzun Kol Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece Encici.com.tr.de.

    S-M, L,XL bedenleri bulunan bu Yıldız Dantelli Uzun Kollu Badi,Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Benzer Ürünler