EN İYİ CİCİLERİNİZ ENCİCİ

ENCİCİ, 2000 yılından itibaren birinci kuşak olan iki kardeşin yerel üreticilikten ulusala uzanan hikayesi ile 38 m2 lik alanda sektörde yerini almıştır. Sakarya'da başlayan zincir şubeler ile genç, kararlı ve girişimci ruhuyla yurtiçi ve yurtdışı tüm ihtiyaç / istekleri yakından takip etmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile kısa zamanda bir marka olma yolunda ilerlemiştir.

Encici; güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile ürün genelindeki geniş yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla tekstil sektöründeki güncel moda trendlerini takip ederek devamlılığını sağlamaktadır. Firmamız ürün portföyünde yerli ve yabancı markaları bulundurmaktadır. (Tutku, Pierre Cardin, NBB) Firmamız zaman zaman yurtiçinde gerçekleştirilen fuar faaliyetlerine katılmaktadır. Başarı hikayesi adına firmamız örnek gösterilecek firmadır. 2000 yılından bugüne bilenen pazarlarda ticaret ile başlanmış olup şuan 7 mağazası bulunmaktadır.

Aynı zamanda siz değerli müşterilerine, 7/24 açık şubesi yani online mağaza olan e-ticaret ile hızlı bir şekilde alış veriş yapma imkanı sağlamaktadır.

Misyonu; Sektörde tek tercih edilen firma olmak.

Vizyonu; Kalitesinden ödün vermeden, güvenle müşterilerine hizmet vermektir.