Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket )-Bayan Paketli Atlet Modelleri-135
Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket )-Bayan Paketli Atlet Modelleri-135

Tutku Ribana Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket )-135 (1379)

0,00
Marka : TUTKU
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺180,00  + KDV
İndirimli : ₺150,00  + KDV
KDV Dahil : ₺162,00
₺27,00 'den başlayan taksitlerle

Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket )

Adet :
  • Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket ) leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz Encici.com.tr olarak sizlere Tutku markasına ait Tutku İp Askılı Atlet modellerinden Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket ) ürününü sunmaktayız.


    Bu Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket ) %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece Encici.com.tr sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Tutku markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Tutku markasına ait Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket ) model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

    S,M,L,XL,XXL,XXXL bedenlere sahip Tutku Bayan Beyaz İp Askılı (BATTAL) Atlet (6lı Paket ),Beyaz renk seçeneklerine sahip.